جشن کارآفرینی همسو هفتمین

تاریخ برگزاری هفتمین همسو: پنجشنبه، ۱۰ اسفند ۹۶؛ ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۸:۰۰

محل برگزاری هفتمین همسو: باشگاه میلاد شهرداری؛ کرج، جهانشهر، بلوار ماهان، روبروی استانداری

مهمان های هفتمین همسو:

  1. محمد قائم پناه؛ بنیانگذار استارتاپ کشمون
  2. نشاط کریوند؛ بنیانگذار استارتاپ بی دینگ

توضیح: همزمان با برگزاری هفتمین همسو، تولد سه سالگی همفکر، یک سالگی خانه استارتاپ و یک سالگی مرکز شکوفایی صنایع فرهنگی نیز برگزار گردید. علاوه بر آن ساعتی پیش از حضور در سالن اجتماعات و ساعاتی بعد از آن نیز نمایشگاه استارتاپی در خانه استارتاپ کرج برگزار گردید.

توضیح در مورد تغییرات:

  • ابتدا قرار بود همسو از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز گردیده و تا ساعت ۱۸:۳۰ ادامه یابد. اما چند روز پیش از برگزاری رویداد، رسانه ها اعلام کردند که زمان بازی دربی استقلال، پرسپولیس تغییر کرده است. این تغییر موجب همزمانی زمان حضور در سالن اجتماعات با بازی دربی شد. جهت پیشگیری از عدم تمرکز در حین گفتگو با کارآفرین ها، زمانبندی رویداد تغییر کرد و بعد از نظرسنجی صورت گرفته تصمیم بر آن شد که در ساعات پایانی رویداد، همزمان با برگزاری بخش دوم نمایشگاه استارتاپی، دربی نیز به صورت دسته جمعی مشاهده گردد.
  • بابک بختیاری، بنیانگذار آیس پک به علت مشکلی که برایش پیش آمده بود موفق به حضور در جشن کارآفرینی همسو نشد اما بعد از همسو با انتشار یک ویدئو حضور خود را به عنوان سخنران آخرین همفکر سال ۹۶ اعلام کرد: t.me/hamfekrhamsoo/499 بابک بختیاری، دوشنبه، ۲۱ اسفند به کرج آمده و ضمن سخنرانی در همفکر به سوالات متنوع شرکت کنندگان پاسخ داد.